Růžová školka
Pelcových

Odrůdy vyšlechtěné předními světovými šlechtiteli

V posledních letech se šlechtitelé růží zaměřují na to, aby nové odrůdy byly nejen krásné květem, ale hlavně zdravé! Neboť choroby jsou u růží častým jevem a dokáží pěstitele této nádherné rostliny snadno odradit. Takové odrůdy vyšlechtila i světoznámá německá firma Rosen Tantau, od které jsme zakoupili v roce 2005 licenční právo pro pěstování.V roce 2007 jsme zakoupili licenční práva pro pěstování odrůd od dalších dvou firem. Od německé firmy Kordes´Söhne a anglické firmy David Austin® Roses.

David Austin

 

Kordes´Söhne

 

Rosen Tantau

Nabídka růží David Austin® Roses  
Nádherné odrůdy proslulých a velmi oblíbených anglických růží od firmy David Austin® Roses. Růže snoubící krásu, vůni a něhu starých růží 19. století s odolností a širokou barevnou škálou růží moderních. Nejproslulejší růže posledních deseti dvaceti let.
  Nabídka růží Kordes' Söhne
Jedna z největších firem v Evropě zabývající se šlechtěním a pěstováním růží. Má dlouholetou tradici (založena v roce 1887), cenné zkušenosti a dobré jméno. Kordesovy růže jsou v našich podmínkách velmi dobře prověřené.
 

 

Nabídka růží Rosen Tantau
Významná německá firma s mnohými známými růžemi. Během pěstování se těmto odrůdám v našich klimatických podmínkách velice dobře daří. Vytvářejí pěkné keře s bohatým kvetením a zdravými listy. Proto zůstává většina těchto odrůd v nabídce i pro další období.

 

Kontaktní informace

Michaela a Luboš Pelcovi
Březenská 386, 507 43 Sobotka
tel.: 776 782 400
e-mail: pelcovi.ruze@seznam.cz
Linkedin G+ Twitter Instagram

Kudy k nám ...

Naše školka růží se nyní nachází na samém okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi městy Mladá Boleslav a Jičín, a také na území unikátní barokní komponované krajiny a svazku obcí Mariánská zahrada. Přesnější popis ...

Jak se rodí růže ...

Víte, že trvá dva roky, než se z plané podnože stane ušlechtilá růže? Několik obrázků vám napoví, co je třeba provést...
© 2003 - 2015 Růžová školka manželé Pelcovi - všechna práva vyhrazena