Nabídka pro jaro 2018 je zveřejněna od 1.1.2018. Proto je mnoho odrůd  v tuto chvíli vyprodáno. Z těch volných jsou stále k dispozici kvalitní sazenice. Další budou na podzim 2018 a nabídka bude zveřejněna již v červnu.

Dny růží proběhly
15. - 16.7
. 2017

Anglické růže

Všechny odrůdy jsou vypěstovány u nás na poli a dobře odolné našim klimatickým podmínkám.


Spřátelené weby

Růže v ČR
Pěstování růží
Soutěžní rozárium
HelpMeFind
Rosa klub ČR

Fuchsie Liberec
Zahradnictví Krulichovi

Bohatá a rozmanitá nabídka růží do vaší zahrady.


Můžete si prohlížet naše růže v galerii a potěšit se jejich krásou. Můžete si objednat v E-shopu, pokud máte místo na zahradě, nabídka pro jaro 2018 je zveřejněna. V březnu a dubnu pak můžete s radostným očekáváním sázet a těšit se na letní květy.Přijímáme objednávky pro jarní výsadby. Budeme je vyřizovat podle počasí během března a dubna. Nabídka pro podzim bude zveřejněna od června.
Prohlédněte si obrázky růží. Připravili jsme několik pohledů do světa růží, tak abyste mohli snadněji najít takovou růži, jakou byste si pro svoji zahradu přáli.
Chceme-li v zahradě přírodní neformálnost, je třeba doplnit k růžím rostliny, které jim tyto požadované prvky v míře větší či menší propůjčí.
Před několika lety nás navštívila Česká televize. V archívu je reportáž stále uložena, pokud chcete alespoň trošku vidět, jak to u nás vypadá...


Můžete se zaregistrovat a mít přehled o svých objednávkách, není to ale podmínkou, objednávat můžete i bez registrace.

Návštěva naší školky spojená s prohlídkou rozkvetlých keřů růží
Velmi rádi se každé léto setkáváme nad rozkvetlými květy s mnoha pěstiteli této květiny. Těší nás, že se mnoho lidí zabývá "krásou", tím, co obohacuje naše životy.....

Kdy růže pokvetou aneb Vydržte do poloviny července
Začínáme rostliny pěstovat od malého očka a trvá jim trošku déle, než začnou kvést. Je to jiná situace, než vysazený keř na zahradě.

Pravokořenné růže
Vyznačují se značnou odolností proti chorobám. Trpí minimálně na černou skvrnitost a padlí, jsou odolné proti vymrzání. Bohatě kvetou.

 Ošetřování růží
Prvním a základním prvkem úspěchu je růže dobře vysadit. Jak tedy na to...

Jak se rodí růže...
Alespoň ve zkratce, pro vaši představu, jak u nás vzniká růže, než si ji přesadíte do vaší zahrady.

Kontaktní informace

Michaela a Luboš Pelcovi
Březenská 386, 507 43 Sobotka
tel.: 776 782 400
e-mail: pelcovi.ruze@seznam.cz
Linkedin G+ Twitter Instagram

Kudy k nám ...

Naše školka růží se nyní nachází na samém okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi městy Mladá Boleslav a Jičín, a také na území unikátní barokní komponované krajiny a svazku obcí Mariánská zahrada. Přesnější popis ...

Jak se rodí růže ...

Víte, že trvá dva roky, než se z plané podnože stane ušlechtilá růže? Několik obrázků vám napoví, co je třeba provést...
© 2003 - 2015 Růžová školka manželé Pelcovi - všechna práva vyhrazena